Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Warmia Grajewo w Finale Pucharu Polski

W środowe popołudnie po niezwykle zaciętym meczu, dogrywce i rzutach karnych grajewska Warmia awansowała do finału piłkarskiego pucharu Polski szczebla woj. podlaskiego pokonując III ligowy ŁKS 1926 Łomża. W normalnym czasie gry był bezbramkowy remis, po dogrywce było 1 : 1, a rzuty karne rozstrzygnęły się w szóstej serii rzutów karnych.

Po pokonaniu ŁKS-u na trybunach  Warmii wybuchła wielka radość. Mecz oglądało około 650 widzów – w tym jak przekazują grajewianie tylko kilkunastu kibiców z Łomży. Taki emocjonujący spektakl grajewscy kibice piłki możnej mogli obejrzeć po raz drugi po 17 latach kiedy to, Warmia na szczeblu centralnym podejmowała ŁKS Łódź, ale przegrała w rzutach karnych.

Wczoraj z gry bramki zdobywali dla Warmii Grajewo Dawid Kondratowicz w 95 minucie i dla ŁKS 1926 Łomża Bartłomiej Ziemak w 97 minucie. O zwycięstwie Warmii zdecydowała szósta seria rzutów karnych, w której Filip Święciński (Warmia Grajewo) broni strzał Mateusza Mocarskiego (ŁKS 1926 Łomża), a Piotr Chyliński (Warmia Grajewo) pewnie pokonuje Pawła Lipca (ŁKS 1926 Łomża).

Zwycięstwo Warmii Grajewo nad ŁKS-em Łomża oznacza, że to zespół z Grajewa 29 maja w Białymstoku na Stadionie Miejskim w finale wojewódzkich rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się z Olimpią Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę