Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Mała szachistka

Maja Szewczyk, która niedawno zdobyła tytuł szachowej Mistrzyni Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6, świetnie spisała się również w Pucharze Polski w tej kategorii wiekowej. Podczas rozgrywanych w Szczyrku zawodów zdobyła 5 pkt. i zajęła siódme miejsce. Dodatkowo uzyskała V kategorię szachową.

Maja Szewczyk jest podopieczną Akademii Szachowej Sobocińscy. Magdalena Sobocińska przekazuje, że turniejom Pucharu Polski do lat 6 w szachach rozgrywanym pod koniec kwietnia w Szczyrku towarzyszyło wiele atrakcji szachowych dla dzieci. Dzięki temu Maja wróciła do domu z Pucharu Polski z niezapomnianymi wrażeniami i nowymi doświadczeniami oraz jeszcze większą sympatią do szachów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę