Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Piłkarskie wakacje z Liderem

Dzieci już zaczynają rozmawiać o zbliżających się wakacjach. Letni czas, słońce, nowe znajomości, beztroska... Kto z nas nie chciałby wrócić do tych lat...? Zabawy "w chowanego", "podchody", granie w piłkę, wycieczki, ognisko, plaża...i wszystko bez smartfonów, tabletów, konsoli... Tak to kiedyś wyglądało.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, Akademia Piłkarska Lider organizuje w tym roku 7-dniowy letni obóz piłkarski. Bazą obozu będzie położony na Mazurach wśród lasów nad Jeziorem, ośrodek Żabinka (www.zabinka.pl.) Głównym tematem codziennych zajęć będzie oczywiście piłka nożna. Treningi, mecze, zabawa na świeżym powietrzu. Grupa 5 doświadczonych trenerów oraz pedagogów zadba o każdy szczegół, aby wyjazd pozostał we wspomnieniach z dziciństwa. Oprócz treningów na uczestników czeka moc atrakcji takich jak między innymi: nauka orientacji w terenie z użyciem GPS, nauka zasad pierwszej pomocy, wieczorne ogniska, plaża z opieką ratownika, kajaki i inne.
Zapraszamy dzieci urodzone w roku 2008 i młodsi  z Łomży oraz regionu. Nie ważne czy dziecko trenowało już wcześniej, trenuje czy chce zacząć piłkarską przygodę. Podczas zajęć piłki nożnej dzieci zostaną podzielone na mniejsze podgrupy gdzie trening zostanie dostosowany do umiejętności piłkarskich. Tak aby każdy miał jednakową możliwość rozwoju sportowego.

Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 513 074 812, aplider.lomza@gmail.com, www.ap-lider.pl, Facebook: Akademia Piłkarska Lider

Materiał promocyjny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę