Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Brązowy medalista OOM

Główne zdjęcie
Paweł Chmielewski pierwszy po prawej (fot. XXV OOM w sportach halowych Świętokrzyskie 2019)

Paweł Chmielewski, uczeń Liceum Katolickiego w Łomży i reprezentant klubu „Herkules” Łomża zdobył brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Uzdolniony podopieczny trenera Karola Łebkowskiego, będzie rywalizował również w stylu wolnym.

Zawody zapaśników w stylu klasycznym rozgrywano na obiektach sportowych Ośrodka Sportu w Staszowie. Wystartowało 160 zapaśników z 48 klubów i 13 województw. Reprezentujący klub „Herkules” Łomża Paweł Chmielewski, to młody, w tym roku skończy 17 lat, ale już utytułowany zapaśnik. W marcu zdobył brązowy medal podczas Pucharu Polski juniorów młodszych w zapasach styl klasyczny. Od czterech trenuje zapasy pod okiem Karola Łebkowskiego, który podkreśla, że w 30-letniej karierze trenerskiej nie spotkał chłopaka z takimi warunkami i motywuje go do dążenia po najwyższe wyniki.

W Staszowie Paweł Chmielewski wystartował w najcięższej kategorii wagowej do 110 kg i zdobył brązowy medal. Podopieczny trenera Karola Łebkowskiego  podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych wystartuje także w zapasach w stylu wolnym. Te zawody odbędą się w Kielcach w dniach 3 – 5 maja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę