Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Konkurs „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” odbył się w Regionalnym Ośrodku Kultury w czwartek, 25 kwietnia 2019 r.

 

Konkurs ten ma na celu budzenie wrodzonego talentu dziecka do kreowania własnego świata poprzez słowo mówione i szerzenie kultury języka i piękna polskiego słowa. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali: Sebastian Arnista i Piotr Jankowski.
 
Komicja oceniała dostosowanie repertuaru do wieku, wrażliwości emocjonalnej i upodobań dziecka, formę prezentacji, wyrazistość wymowy i ogólny wyraz artystyczny.
Piotr oraz Sebastian  po występie otrzymali dyplomy i upominek książkowy. Jury przyznało także  nagrodę dla Sebastiana.  To on będzie reprezentował  nasze miasto na spotkaniu finałowym, które odbędzie się 7 czerwca w Białymstoku. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!

 

Autor tekstu: Małgorzata Bachanek

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 29 kwietnia 2019 20:09
Data ostatniej edycji: pon, 13 maja 2019 21:30:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę