Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Idziemy do kina

W czwartek (25 kwietnia) dzieci 5 i 6 letnie wybrały się do Kina Millenium na film pt."Nowe przygody Basi"

Basia to główna postać ukochanych przez dzieci książek autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Przed filmem dzieci miały możliwość obejrzenia krótkiej relacji na temat powstawania filmu. Poznały reżysera, scenarzystę, dowiedziały się w jaki sposób tworzona jest animacja oraz muzyka w filmie animowanym. Następnie obejrzały cztery przygody Basi: "Basia i taniec (dziewczynka zapoznaje się z dyscypliną jaką jest taniec i aktywność fizyczna), "Basia i pieniądze" (podczas zakupów poznaje wartość pieniądza i mierzy się z twarą sztuką oporu przed reklamą), "Basia i gotowanie" (podczas gotowania szuka nie tylko smaku, ale uczy się współpracy i pracy w zespole), "Basia i telewizor" (Basia dowiaduje się, że istnieje świat ekranu, który może zastapić wyobraźnię).

Wszystkim dzieciom przypadły do gusty przygody rezolutnej Basi. Był to miło i radośnie spędzony czas, ale także dzieci wyniosły wiele nauki na przyszlość.

 

Autor tekstu: Izabela Sztejno

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 29 kwietnia 2019 20:09
Data ostatniej edycji: pon, 13 maja 2019 21:25:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę