Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego

W niedzielę, 14 kwietnia w Białymstoku odbyły się Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego. To już czwarta edycja tego spotkania. Na Stadionie Miejskim zebrała się prawie setka młodych szachistów. Wśród nich był wychowanek Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży - Patryk Potkaj, który w swojej kategorii wiekowej, tj. chłopcy do lat 6 wywalczył II miejsce.

Pięciolatek jest członkiem Klubu Sportowego Elbrus, gdzie pod czujnym okiem Pana Vafy Mammadova doskonali swoje umiejętności. Mimo małego stresu na początku rozgrywki, chłopiec wygrał 4 rundy, 1 zremisował, a 2 zostały przegrane. Młody szachista zdobył w sumie 4,5pkt i w ogólnej klasyfikacji uplasował się na 12 pozycji. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 15 kwietnia 2019 19:55
Data ostatniej edycji: wt, 16 kwietnia 2019 20:02:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę