Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Mała mistrzyni

Główne zdjęcie
Maja Szewczyk Szachowa Mistrzyni Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6

Maja Szewczyk zdobyła tytuł Szachowej Mistrzyni Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6. Młoda łomżanka na co dzień doskonali grę w szachy pod okiem trenerów Akademii Szachowej Sobocińscy w Łomży.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego rozgrywane były w Białymstoku. Sześciolatki i młodsi szachiści z województwa podlaskiego grali na Stadionie Miejskim w Białymstoku w dwóch turniejach: dziewcząt i chłopców.  Maja Szewczyk z Łomży była niepokonana - wygrała 7 partii z siedmiu możliwych i uzyskała maksymalną ilość punktów do zdobycia. 
Trenerzy utalentowanej szachistki z Akademii Szachowej Sobocińscy podkreślają, że gra w szachy dla niej to wspaniała zabawa, a rozgrywki szachowe są okazją do spotkania i poznania nowych szachowych koleżanek. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, które wygrała mają być świetną rozgrzewką przed Pucharem Polski do lat 6 w Szczyrku, na który pod koniec kwietnia wyjeżdża Maja.


Foto: Maja Szewczyk Szachowa Mistrzyni Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę