Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Inter.Aktywni

W dzisiejszych czasach możemy zauważyć, że częściej w pracy z dziećmi wykorzystywane są nowinki technologiczne, których głównym zadaniem jest przygotowanie dzieci do umiejętności właściwego stosowania technologii informacyjno – komunikacyjnej (TIK). W naszym przedszkolu od września realizowana jest innowacja pedagogiczna Inter.Aktywni.

 

Opracowana innowacja programowa opiera się głównie na zabawie, grach oraz wykorzystaniu tablicy interaktywnej.

Dzieci z komputerem mają do czynienia nieomal codziennie. Jednak ten kontakt  zazwyczaj ogranicza się do gier, które niestety nie zawsze są dostosowane do ich wieku. Uzasadnione jest więc pokazanie innych możliwości wykorzystania komputera. Odpowiedni sposób korzystania z technologii może stanowić narzędzie do kształcenia i rozwoju dzieci. poprzez wykorzystanie komputera rozwijać będziemy zainteresowania dzieci. Natomiast wykorzystanie tablicy interaktywnej i robota edukacyjnego jest ciekawym doświadczeniem dla dziec. Tablica interaktywna angażuje zmysły – wzrok, dotyk, słuch. Rozwija umiejętność wykonywania złożonych poleceń, które aktywizują myślenie abstrakcyjne. Nasze przedszkolaki uwielbiają zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 14 kwietnia 2019 20:48
Data ostatniej edycji: pon, 15 kwietnia 2019 09:55:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę