Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

UKS 4 Łomża pretendentem do tytułu Mistrza w lidze mazowieckiej

Kolejne zwycięstwo mają na swoim koncie zawodniczki UKS 4 Łomża w lidze mazowieckiej U11K. Tym razem w meczu rewanżowym pokonały UKS Huragan Wołomin z wynikiem 83:26.

Do tej pory dziewczynki z roczników (2008-2009) wygrały 5 z rozegranych spotkań. Okazały się lepsze od drużyn z Sokołowa Podlaskiego, Wołomina, Grodziska Mazowieckiego, dzięki czemu zagwarantowały sobie pierwsze miejsce w grupie i awans do rozgrywek w grupie mistrzowskiej, w której zawalczą o tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego. Liga mazowiecka jest uznawana za jedną z najmocniejszych lig w Polsce. Trenerem drużyny jest Marcin Piotrowski.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę