Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zajęcia otwarte w grupie III

Dnia 28 marca w grupie III odbyło się niecodzienne spotkanie dzieci oraz ich rodziców. Było to zajęcie otwarte, dzięki którym rodzice mogli zobaczyć, jak funkcjonuje ich dziecko w grupie przedszkolnej.

Tego dnia wszyscy ubrani w sportowe stroje przystąpili do ćwiczeń gimnastycznych. Były do wykonania ćwiczenia z woreczkami oraz obręczami. Następnie dzieci zamieniły się w samochody i trafiły do „myjni samochodowej”, w której zostały dokładnie umyte, wypolerowane oraz wysuszone. W dalszej części zajęć dzieci dosiadły swoje „koniki” i próbowały wyprzedzić konkurentów. Na koniec zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Po minach wnioskujemy, że wszyscy (zarówno dzieci, jak i rodzice) bawili się wspaniale a wspólnie spędzony czas nie był stracony.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za odwagę i poświęcony czas.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 08 kwietnia 2019 18:48
Data ostatniej edycji: śr, 10 kwietnia 2019 22:17:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę