Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wywalczył medal i "bilet" na OOM

Michał Czarniewicz z Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” Łomża zdobył brązowy medal podczas Puchar Polski w taekwondo olimpijskim Hidori Cup. Zawody w Olecku były jednocześnie turniejem eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych, a Czarniewicz stając na podium zdobył kwalifikację na OOM.

W oleckim Pucharze Polski P1 w weekend rywalizowało 650 zawodników z 65 klubów. Wśród uczestników z całej Polski znaleźli się również zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” Łomża. Najlepiej z nich zaprezentował się Michał Czarniewicz, który zdobywając brązowy medal uzyskał  kwalifikację na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Trenerem zawodnika jest Paweł Remiszewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę