Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Najlepsi szkolni pingpongiści

Eliza Modzelewska wśród dziewcząt i Kacper Szymański wśród chłopców – oboje ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach – wygrali Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego szkół podstawowych. Zawody po raz ósmy odbyły się w Szkole Podstawowej w Szczepankowie.

Impreza przyciągnęła ok. 50 fanów tenisa stołowego z czterech gmin powiatu łomżyńskiego: Gmina Śniadowo, Łomża, Nowogród, Piątnica. W zawodach uczestniczyła młodzież z sześciu szkół podstawowych: Szczepankowo, Nowogród, Dobrzyjałowo, Konarzyce, Puchały, Jarnuty. Głównym sędzią turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Jarnutach - pan Andrzej Rogiński.

Najlepszym pingpongistą w kategorii chłopców, okazał się Kacper Szymański ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. Drugie miejsce wywalczył Bartłomiej Jurzak – SP Jarnuty, a trzecie Krystian Zaborszczyk reprezentujący Szkołę Podstawową w Szczepankowie. W kategorii dziewcząt wygrała: Eliza Modzelewska ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach przed Pauliną Dąbkowską reprezentującą Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie oraz Zuzanną Bączek także z Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie.

Zwycięzcy otrzymali puchary, a dodatkowo każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek od sponsora turnieju.

Turniej został zorganizowany we współpracy z Wójtem Gminy Śniadowo Rafałem Pstrągowskim, Dyrektorem szkoły Arkadiuszem Twardowskim, Radą Rodziców oraz dzięki uprzejmości głównych sponsorów upominków: Grupy Agrocentum Sp. Z O.O. i Agro – Rolnik Śniadowo. Przybyłych na zawody uczestników, sponsorów i kibiców przywitał organizator imprezy, nauczyciel wychowania fizycznego Wojciech Klimaszewski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę