Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mali karatecy

Z trzema pucharami powrócili do Łomży młodzi adepci karate, który w sobotę rywalizowali w VIII Piaseczyńskim Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019. Z łomżan najlepiej spisał się Łukasz Michalak wygrywając w kategorii kumite (walki) młodzicy rocznik 2006 – 2007 do 55 kg.

Jak przekazuje Marek Czech, instruktor karate w Łomżyńskim Klubie Karate, w zawodach uczestniczyło 464 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Łomżę reprezentowali: Maciej Gawarecki, Bartłomiej Gawarecki, Hubert Kamiński, Kacper Zaczek, Wiktor Ustaszewski i Łukasz Michalak. Poza Łukaszem Michalakiem, który wygrał rywalizację w kategorii kumite (walki) młodzicy rocznik 2006 – 2007 do 55 kg, dobrze w Piasecznie zaprezentowali się także Wiktor Ustaszewski, który zajął drugie miejsce w kategorii kumite juniorzy młodsi rocznik 2004 - 2005 + 65 kg oraz Kacper Zaczek w kategorii kumite młodzicy rocznik 2006 – 2007 do 35 kg. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę