Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mistrzyni Polski w boksie z PWSIiP

Główne zdjęcie
Aneta Gojko, fot. J. Bochenko

Aneta Gojko, studentka zarządzania Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, została w sobotę złotą medalistką Polski w boksie. – Tytuł mistrzowski w seniorkach to spełnienie jednego z moich marzeń. Emocje i adrenalina jeszcze nie opadły. Dziękuję wszystkim na uczelni, którzy we mnie wierzyli: kolegom, koleżankom, wykładowcom – mówi Aneta Gojko.

19. Mistrzostwa Polski Seniorek w Boksie odbyły się w Grudziądzu. Aneta Gojko (UKS Boxing Sokółka) w walce finałowej pokonała Paulinę Sobieską (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) 5-0. Zawodniczki zostały sklasyfikowane w kategorii wagowej +81 kg. – To była dobra walka, wszystko układało się po mojej myśli. Pokonanie Pauliny to był mój rewanż za porażkę sprzed czterech lat – mówi dwudziestoletnia mistrzyni.

Aneta Gojko urodziła się i wychowała w Sokółce, gdzie trenuje pod okiem doświadczonego Tomasza Potapczyka z UKS Boxing Sokółka. W Łomży jest dodatkowo pod skrzydłami trenera Zbigniewa Maleszewskiego, prezesa BKS „Tiger” Łomża. W październiku 2018 roku w Wałczu wywalczyła złoty pas w młodzieżowych mistrzostwach Polski. W tym samy roku rozpoczęła studia w PWSIiP, jako sympatyczna, zabawna i rozpoznawalna studentka pierwszego roku zarządzania. Studia to jej polisa na alternatywne życie, ubezpieczenie na wypadek nieprzewidywalnych zdarzeń losu. – W 2014 roku na zgrupowaniu we Włoszech doznałam poważnej kontuzji. Długo leczyłam przesunięty dysk i wiem, co znaczy smak  sportowej niepewności – mówi Aneta Gojko. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę