Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Czarownica Niska Emisja

Dnia 22 marca dzieci 5 i 6 – letnie zostały zaproszone do Wyższej Szkoły Agrobiznesu na przedstawienie pt. „Czarownica Niska Emisja”. Ten piękny spektakl ekologiczny dzięki licznym piosenkom, animacjom i zabawom przeniósł dzieci w świat baśni, jakiej dotąd nie znały.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu, odpowiadały na pytania i wykonywały zabawne polecenia aktorów.

Przedstawienie miało charakter bajki o tematyce ekologicznej – przypomniało najmłodszym, jakie są przyczyny powstawania smogu i jak należy z nim walczyć, jakie korzyści przynosi środowisku segregacja odpadów, jak ważna dla ludzi jest dzika przyroda, a także jak o nią dbać.

Bohaterowie stanęli oko w oko ze złą czarownicą Niską Emisją, która chce zniszczyć świat. Na ich barkach spoczęła odpowiedzialność za pokonanie czarownicy oraz pokazanie widzom jak dbać o przyrodę.

Róża, Mlecz i zaskroniec Antoni dzięki pomocy publiczności spisali się na medal i co najważniejsze odmienili serce czarownicy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 25 marca 2019 22:48
Data ostatniej edycji: pon, 25 marca 2019 22:51:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę