Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sałatka owocowa

Każdy przedszkolak wie, dlaczego ważne są dla nas owoce. Nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim zawierają mnóstwo witamin.

W związku z tym dzieci z grupy 6 – latków przygotowały pyszną i zdrową sałatkę. Wszyscy z zaangażowaniem kroili owoce, zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa podczas posługiwania się nożem. Przyrządzenie sałatki sprawiło dzieciom wiele frajdy. Zdrowa przekąska smakowała wyśmienicie.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 12 marca 2019 22:05
Data ostatniej edycji: wt, 12 marca 2019 22:08:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę