Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 stycznia 2023 napisz DONOS@

Teatr Magik

Dnia 11 marca w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr Magik z Białegostoku. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Elementarz młodego patrioty”.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przygody Zosi, podczas których dziewczynka poznawała historię Polski. Zosia po spotkaniach z wielkimi bohaterami, zasłużonymi dla narodu polskiego zmieniła się z urwisa w wielką patriotkę, szanującą swój kraj. Obejrzane przez dzieci przedstawienie niewątpliwie przyczyniło się do pogłębienia świadomości narodowej. Niewątpliwie powinna być kształtowana od najmłodszych lat.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 12 marca 2019 21:31
Data ostatniej edycji: wt, 12 marca 2019 21:35:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę