Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wizna przed Zbójną i Miastkowem

Główne zdjęcie
Zwycięska drużyna Gminy Wizna

Siedem drużyn piłkarskich wystawionych przez okoliczne gminy wzięło udział w IV Samorządowym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej. Mecze rozgrywano w sobotę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie.

Do turnieju przystąpiły zespoły wystawione przez gmin: Śniadowo, Miastkowo, Wizna, Zbójna, Jedwabne, Nowogród oraz drużyna Starostwa Powiatowego w Łomży. Mecze nie trwały długo – tylko po 10 minut, ale były zacięte. Musieli interweniować zapewniający opiekę medyczną członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja, a o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. To w nich drużyna gminy Wizna pokonała 4 do 3 drużynę ze Zbójnej. O trzecie miejsce zagrały gminy Miastkowo i Jedwabne, a piłkarze z Miastkowa nie pozostawili wątpliwości, kto jest lepszy wygrywając 3:0.

Oto fotorelacja z turnieju Karola Babiela, inspektor ds. kultury, sportu, turystyki i promocji Miasta i Gminy Nowogród.

230804070022.gif
Foto: Zwycięska drużyna Gminy Wizna
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę