Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rekord w Parku Wodnym

Główne zdjęcie
Park Wodny w Łomży (fot. MOSiR Łomża)

Tak wielu wejść na obiekt łomżyńskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jeszcze nie było. W lutym 2019 roku z usług Parku Wodnego przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego skorzystano 18 tysięcy 175 razy. - To o ponad 4,5 tysiąca wejść więcej niż średnia z roku 2018! - podaje Anna Męczkowska z MOSiR Łomża.

Jak przekazuje Męczkowska do sukcesu frekwencyjnego niewątpliwie przyczyniły się działania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, który cyklicznie organizuje zawody pływackie, wieczory saunowe, aqua fitness dla seniorów i inne atrakcje. W lutym w Parku Wodnym odbyły się zawody „Podstawówka na Fali H2O” i jak widać jest to świetny sposób na zachęcenie dzieci i młodzieży do ruchu.
W marcu - w przyszły weekend 16-17 marca - w Parku Wodnym odbędzie się VI edycja 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego. Jego celem jest propagowanie pływania oraz integracja lokalnej społeczności. Przypomnijmy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny i może wziąć w nim udział każdy, kto umie pływać i złoży pisemną deklarację.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę