Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

„Diablo” szlifuje lewy prosty na Łomżę

Główne zdjęcie
Fiodor Czerkaszyn, Mariusz Chrzanowski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zmierzy się z pochodzącym z Rumunii, byłym mistrzem Europy EBU, Alexandru Jur. To będzie główna walka wieczoru podczas 6. edycji gali Knockout Boxing Night, która 23 marca odbędzie się w hali przy ul. Księżnej Anny. Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii Polski i były dwukrotny mistrz świata WBC i IBF był we wtorek w Łomży i zapraszał na galę, na którą pozostało jeszcze trochę biletów. - Ten lewy porosty szlifuję jak tylko mogę, żeby jak dojdzie celu, to żeby tam zrobił duże spustoszenie – mówił popularny „Diablo”, podkreślając, że każdy zawodnik przyjeżdża po to, żeby „starego” Włodarczyka zbić. - Mam nadzieję, że ten lewy będzie robił spustoszenie i zakończę walkę przed czasem - dodawał.

Będzie to druga gale KnockOut Boxing Night w Łomży. We wrzeniu ubiegłego roku podczas takiej imprezy białostoczanin Kamil Szeremeta obronił na niej tytuł zawodowego mistrza Europy w boksie. Organizatorzy zapowiadają, że emocje także mają być na najwyższym poziomie. W walce wieczoru Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39KO) zmierzy się Alexandru Jur (18-2, 7KO) z pochodzącym z Rumunii byłym mistrzem Europy EBU. Daniel Bartłomowicz z organizującej galę firmy Knockout Promotions podkreśla że ta walka jak i walka Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) vs JJ Mcdonagh (16-5, 8KO) będzie transmitowana na żywo nie tylko przez kanał sportowy TVP, ale także otwarty TVP1.  
- Łomża żyje sportem, Łomża kocha sport, Łomża 23. marca będzie miała wspaniałe widowisko – mówił Daniel Bartłomowicz dziękując prezydentowi Łomży za przychylność do tej imprezy.   
Na organizację poprzedniej gali boksu zawodowego władze miasta i miejskich spółek wydały w sumie około 100 tysięcy złotych, a tym ile zostanie wydane na tę, póki co nikt się nie chwali.
Prezydent Mariusz Chrzanowski przekonywał, że dzięki tej imprezie, jej zapowiedzi telewizyjne i przekazy medialne „pokazują nasze miasto jako miejsce, gdzie można organizować duże wydarzenia sportowe”. Udział w walce wieczoru Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, zawodnika cenionego, uznanego i bardzo rozpoznawalnego, sprawia, że ta gala „w mojej ocenie będzie jeszcze bardziej ciekawszą” - mówił prezydent Łomży.

Zapowiadają nokauty
Na promocję gali boksu zawodowego do miasta przyjechali dwaj najważniejsi zawodnicy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Fiodor Czerkaszyn. Ten drugi to – jak przekazują organizatorzy -  „największy młody talent wagi średniej w Polsce”. W Łomży zmierzy się z mistrzem Irlandii  JJ Mcdonagh, który znany jest z doskonałego warsztatu bokserskiego i nokautującego ciosu.
- Przeciwnik jest twardy zawodnik – oceniał Fiodor Czerkaszyn dodając, że chłopaki z Irlandii też dużo gadają. - Ponieważ mój przeciwnik zapowiada, że mnie znokautuje, także będzie ciekawe widowisko – mówił podkreślając, że do tej walki podchodzi bardzo poważnie.    
Bardziej rozmowny był Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. - Trzeba się pokazać, trzeba zaboksować, trzeba wygrać. Nieważne jaki to jest zawodnik. Każdy zawodnik przyjeżdża po to, żeby jeszcze tego tzw. „starego” Włodarczyka zbić i podnieść się w rankingach i pokazać, że ja jestem jednak lepszy. (…) Bez względu na dzisiejsze moje chodzenie  - miałem lekarstwo w kolano wstrzykiwane do stawu, dlatego trochę kuleję, ale generalnie idzie dobrze. Ten lewy porosty szlifuję jak tylko mogę, żeby jak dojdzie celu, to żeby tam zrobił duże spustoszenie i żeby zawodnik go na pewno mocno odczuł i nie chciał za bardzo wchodzić odważnie „w dyskusję”. Mam nadzieję, że ten lewy będzie robił spustoszenie i zakończę walkę przed czasem, chociaż nie nastawiam się, ale to by było najbardziej wyraźnie kto wygrał. (...) Mam nadzieję, że może nie druga runda, ale może połowa walki, żeby też ludzie nacieszyli się kunsztem tej dyscypliny sportu jakim jest boks. A ja postaram się wszystko zrobić żeby się podobało i oczywiście żeby wygrać.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk podczas wizyty w Łomży pochwalił także pochodzącego z okolic miasta Adama Kownackiego. - Macie swojego - bym powiedział - fightera. Adaś Kownacki idzie jak burza. Życzę mu tego Mistrza Świata, którego nie zdobyli nasi nasi rodacy Andrzej Gołota czy Tomek Adamek. Adaś jest nieustępliwy, bez względu na wszystko idzie do przodu, bije, nokautuje, wygrywa - mówił „Diablo” Włodarczyk. 

Ostatnie bilety na galę Knockout Boxing Night 23 marca 2019 r. w hali przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży dostępne na stronie eBilet.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę