Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

VI Zimowa Olimpiada Sportowa

W środę 27 lutego, już po raz 6, dzieciaki i ich rodzice wzięli udział w Zimowej Olimpiadzie Sportowej w Przedszkolu Publicznym nr 5. Zimowe igrzyska przedszkolaków stały się już tradycją tej placówki. Kiedy na dworze panuje jeszcze chłód, a zima nie odpuszcza ,w przedszkolnej Sali w gorącej atmosferze rywalizują dzieciaki i dorośli.

Tegoroczne  igrzyska rozpoczęły się od wspólnego odśpiewania hymnu i zapalenia olimpijskiego  znicza. Następnie przedstawiciele dzieci i rodziców złożyli uroczyste ślubowanie, podczas którego obiecali walczyć do końca w duchu fair play.  W zawodach  udział wzięło 5 drużyn, podzielonych na kolory: czerwony, zielony, żółty, pomarańczowy i niebieski.  Zawodnicy jeździli na łyżwach, rzucali śnieżkami, próbowali wejść do igloo. Zasad i reguł poszczególnych konkurencji  przestrzegali specjalnie zaproszeni sędziowie Pan Maciej Tercjak i Pan Rafał Poreda. Zacięta walka trwała do ostatnich chwil, każdy chciał zdobyć złoty medal.  Kiedy sędziowie podliczali wyniki na scenę wkroczyły cheerleaderki , dając popis swoich umiejętności.  Na koniec wszystkie dzieciaki otrzymały pamiątkowe medale, a rodzice dyplomy. Miło było patrzeć na uśmiechy dzieciaków i rodziców spędzających wspólnie czas. Uśmiech doskonale wpływa na nasze zdrowie, obdarzajmy się nim więc codziennie, a na kolejną olimpiadę zapraszamy już za rok.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 27 lutego 2019 19:21
Data ostatniej edycji: śr, 27 lutego 2019 20:14:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę