Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Dzień Kota

17 lutego obchodzimy w naszym kraju Dzień Kota. W naszym przedszkolu grupy II i IV postanowiły zorganizować sobie kocie zabawy w poniedziałek 18 lutego.

Zaraz po śniadaniu  dzieciaki przeniosły się w koci świat. W gr II czytaliśmy bajkę "O kotku, który szukał czarnego mleka", wspinaliśmy się na płotki, jak każdy dostojny kot bawiliśmy się włóczką, a przede wszystkim piliśmy pyszne mleczko. 5 latki zorganizowały konkurs zwijania włóczki "Zwinne kocury" oraz picia mleka "Łakome kotki". Dzieciaki przy piosence "Cztery rude koty" bawiły się chustą animacyjną oraz uczestniczyły w zabawie kołowej "Uciekaj myszko do dziury". To był miły koci dzień.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 21 lutego 2019 17:29
Data ostatniej edycji: cz, 21 lutego 2019 18:45:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę