środa, 20 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Mistrz

Dominik Mieczkowski, zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża, zwyciężył w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w skoku w dal w Toruniu. W konkursie startowało 16. najlepszych juniorów (18 i 19 lat ) naszego kraju. - Dominik startował z pozycji faworyta, mając najlepszy uzyskany w tym roku rezultat w warunkach halowych - 7,38 m – podkreśla trener Jan Kotowski. - Nie zawiódł i wygrał dość wyraźnie skacząc na odległość - 7,12 m (srebrny medal – 7,03 m, brązowy 7,02 m).

Dominik Mieczkowski
Dominik Mieczkowski

Trenujący od sześciu lat pod okiem trenera Jana Kotowskiego Dominik Mieczkowski wygrał Finał Czwartków Lekko Atletycznych (2013 r.), zdobył Mistrzostwo Polski Młodzików (2015 r.), a w roku 2018 wywalczył brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów. Zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża drugi rok z rządu jest powołany do szkolenia w Kadrze Narodowej Juniorów przygotowującej się do Mistrzostw Europy Juniorów, które odbędą się w Szwecji.

- Do minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów wyznaczonego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki (7,45 m) Dominikowi  brakuje 7 cm. W sezonie letnim myślę, iż nie będzie problemów z osiągnięciem takiego rezultatu, ponieważ zawodnik prezentuje wyborną formę i posiada duży potencjał – mówi trener Jan Kotowski.

Podkreśla, że osiągnięty w Toruniu sukces jest tym bardziej zdumiewający, ponieważ w Łomży nie mamy obiektów sportowych na których można przygotować się do zawodów halowych. Korzystamy z obiektów w Białymstoku, ale to wymaga czasu, pieniędzy i poświęcenia – dodaje.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę