Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

Juniorski Turniej Czterech Narodów w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem

Główne zdjęcie
fot. PZPN

W Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem na wiosnę rozegrane zostaną piłkarskie mecze reprezentacji do lat 16: Polski, Grecji, Kolumbii i Turcji. Mecze juniorskich reprezentacji odbędą się w ramach Turnieju Czterech Narodów.

O planowanych na przełomie marca i kwietnia spotkaniach w ramach Turnieju Czterech Narodów poinformował Urząd Miejski w Łomży. Turnieju Czterech Narodów to cykliczna impreza piłka organizowana przez UEFA. Zmagania mają charakter towarzyski i odbywają się na boiskach całej Europy. Od 31 marca do 4 kwietnia 2019 roku mecze zostaną rozegrane w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem. W każdym z tych miast kibice obejrzą po 2 pojedynki, w tym jeden reprezentacji Polski prowadzonej przez Marcina Dornę.

U-16 do druga najmłodsza kadra młodzieżowa wystawiana do rozgrywek przez Polski Związek Piłki Nożnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę