Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mobilna Szkoła Tańca

W ubiegłym roku szkolnym nasze przedszkole zdobyło III miejsce w województwie podlaskim i I miejsce w powiecie łomżyńskim w Plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL i tytuł Przedszkole Roku 2018. Wśród nagród, które otrzymało przedszkole znalazły się między innymi robot edukacyjny Photon, mata edukacyjna by Photon Entertainment oraz książeczki dla dzieci.

 

W związku z otrzymanym tytułem w tym roku szkolnym nastąpił dalszy ciąg niespodzianek. Były to zajęcia taneczne poprowadzone przez profesjonalnego instruktora. Zajęcia poprowadziła pani Karolina z mobilnej szkoły tańca Paaro.

Zajęcia odbyły się w każdej z grup. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w specjalnie przygotowanych choreografiach do radiowych przebojów. Połączenie nauki tańca z zabawą oraz z ćwiczeniami motywacyjnymi, to rewelacyjna forma aktywności ruchowej.

Dzieci były zachwycone przeprowadzonymi zajęciami. Pani Karolina wydobyła z dzieci energię i przebojowość. Z pewnością nie jedno dziecko po zajęciach odkryło w sobie pasję do tańca.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 03 lutego 2019 21:47
Data ostatniej edycji: nie, 03 lutego 2019 21:51:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę