Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wakacje na desce z latawcem w ręku - obozy kitesurfingowe

Kitesurfing to niezwykle malowniczy i efektowny sport - zarówno dla samych surferów, jak i dla widzów stojących z boku. Nawet w najprostszym wydaniu daje potężną dawkę radości i satysfakcji. Wszyscy, którzy byli na Półwyspie Helskim, z pewnością pamiętają charakterystyczne latawce na niebie i szalejących na wodzie surferów. To sport, którego możesz nauczyć się już za chwilę - żeby zacząć, nie musisz mieć żadnych specjalnych umiejętności.

  1. Obozy kitesurfingowe na półwyspie

  2. Kitesurfing dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Obozy kitesurfingowe na półwyspie

Polska może pochwalić się jednym z najlepszych miejsc do uprawiania tego sportu w Europie. Zatoka Pucka to znakomity akwen zarówno do pływania, jak i nauki - na potężnych powierzchniach głębokość wody przy brzegu to około 1 metr do dna. Sprawdzi się znakomicie, aby móc swobodnie pływać i wykonywać manewry. Z drugiej strony jest na tyle płytko, że łatwo jest wstać po upadku i trenować dalej. W głębszej wodzie zadanie byłoby mocno utrudnione - często to przeszkoda, którą bardzo trudno jest przeskoczyć początkującym. W Chałupach znajduje się najlepsza baza na półwyspie Helskim - warto skorzystać z takiej okazji, przełamać się i spróbować nowego doświadczenia.

Kitesurfing dla dzieci młodzieży i dorosłych

Kitesurfing to piękny i niezwykle malowniczy i efektowny sport. Dla wielu staje się mentalnie niedostępny, kiedy zobaczą z brzegu deskarzy skaczących na kilka metrów w powietrze, ale w rzeczywistości to tylko bariera psychiczna. Każdy może spróbować smaku, jak to jest pędzić przez morze, skacząc po falach na cienkiej desce ciągniętej przez potężny latawiec zawieszony w powietrzu kilka metrów przed tobą. Bardzo szybko można zacząć uczyć się efektownych tricków, które sprawiają ogromną ilość satysfakcji zarówno dla surfera, jak i dla jego widzów. Wbrew pozorom, trud i wysiłek jaki trzeba włożyć w naukę kitesurfingu, żeby nauczyć się go na przyzwoitym poziomie, jest bardzo niewielki. Bardzo często okazuje się, że jest znacznie łatwiej niż w przypadku bliźniaczego, równie pięknego windsurfingu. Przygodę z latawcem na wodzie trzeba zacząć pobierając nauki od doświadczonych osób - na Półwyspie Helskim organizowane są obozy kitesurfingowe z doświadczonymi instruktorami. Tego sportu można zacząć uczyć się w dowolnym wieku - ograniczeniem są tylko chęci. Kitesurfing dla dzieci młodzieży i dorosłych będzie potężnym zastrzykiem satysfakcji, czasu spędzonego na świeżym morskim powietrzu i niezapomnianych wrażeń. Kto raz zakosztuje smaku przygody, jaka wiąże się z uprawianiem tego sportu, na pewno o nim nie zapomni i nie będzie to jego ostatni raz. Kitesurfing skutecznie wciąga!

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę