Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 lipca 2020 napisz DONOS@

Sportowe ferie w mieście

Główne zdjęcie

Przed nami ferie zimowe. Dla dzieci to dwa tygodnie odpoczynku od szkoły oraz moment na ładowanie akumulatorów przed kolejnym półroczem intensywnej nauki. Niestety, większość dzieci spędzi ten czas w domu, z przylepionym do nosa smartfonem, przed telewizorem, konsolą do gier lub spotka się z kolegami i koleżankami... online. Biernie i bez ruchu, co w konsekwencji może prowadzić do wielu schorzeń zdrowotnych, takich jak: choroby kręgosłupa, wady wzroku, nadwaga...

Akademia Piłkarska Lider proponuje dzieciom spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny i ukierunkowany na kształtowanie zdrowych nawyków, dyscyplinę, naukę współżycia w grupie, które mają pozytywny wpływ na poprawny rozwój i dalsze życie młodego człowieka. Wzorem letnich półkolonii "Sportowe Wakacje w Mieście" tym razem proponujemy wersję zimową pod nazwą „Sportowe ferie w mieście".

Zajęcia skierowane są do dzieci do lat 10 (rocznik 2008 i młodsi), lubiących zajęcia i zabawy sportowe, w szczególności piłkę nożną. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 zapewnimy dzieciom moc atrakcji, takich jak:

 • Nauka jazdy na nartach, stacja Rybno pod opieką instruktorów narciarstwa - 3 godziny zajęć. Każdy uczestnik otrzyma sprzęt narciarski: narty, buty narciarskie, kijki, kask oraz karnet zjazdowy.

 • Codzienne treningi piłkarskie w hali, łącznie 10 godzin w ciągu turnusu.

 • Codzienne treningi ogólnorozwojowe z trenerem fitness.

 • Naukę języka angielskiego ukierunkowaną na piłkę nożną. Podczas półkolonii dzieci poznają ok. 60 słówek związanych z piłką nożną. Po półkoloniach każdy uczestnik otrzyma klubowy minisłownik z poznanymi słówkami.

 • Pływanie i zabawa na zjeżdżalniach w Parku Wodnym.

 • Jazda na łyżwach - Lodowisko Miejskie.

 • Zabawa w Parku Trampolin.

 • Wizyta w Papugarni.

 • Wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, owoce.

 • Każdy uczestnik otrzyma sportową koszulkę treningową.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogów i trenerów.

I turnus: 21 - 25 stycznia 2019

II turnus: 28 stycznia - 1 lutego 2019

Zapisy oraz szczegółowe informacje

tel. 513 074 812 lub 602 157 405,

Facebook: Akademia Piłkarska Lider,

www.ap-lider.pl

tekst płatny

200612113236.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę