Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sportowe ferie w mieście

Przed nami ferie zimowe. Dla dzieci to dwa tygodnie odpoczynku od szkoły oraz moment na ładowanie akumulatorów przed kolejnym półroczem intensywnej nauki. Niestety, większość dzieci spędzi ten czas w domu, z przylepionym do nosa smartfonem, przed telewizorem, konsolą do gier lub spotka się z kolegami i koleżankami... online. Biernie i bez ruchu, co w konsekwencji może prowadzić do wielu schorzeń zdrowotnych, takich jak: choroby kręgosłupa, wady wzroku, nadwaga...

Akademia Piłkarska Lider proponuje dzieciom spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny i ukierunkowany na kształtowanie zdrowych nawyków, dyscyplinę, naukę współżycia w grupie, które mają pozytywny wpływ na poprawny rozwój i dalsze życie młodego człowieka. Wzorem letnich półkolonii "Sportowe Wakacje w Mieście" tym razem proponujemy wersję zimową pod nazwą „Sportowe ferie w mieście".

Zajęcia skierowane są do dzieci do lat 10 (rocznik 2008 i młodsi), lubiących zajęcia i zabawy sportowe, w szczególności piłkę nożną. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 zapewnimy dzieciom moc atrakcji, takich jak:

 • Nauka jazdy na nartach, stacja Rybno pod opieką instruktorów narciarstwa - 3 godziny zajęć. Każdy uczestnik otrzyma sprzęt narciarski: narty, buty narciarskie, kijki, kask oraz karnet zjazdowy.

 • Codzienne treningi piłkarskie w hali, łącznie 10 godzin w ciągu turnusu.

 • Codzienne treningi ogólnorozwojowe z trenerem fitness.

 • Naukę języka angielskiego ukierunkowaną na piłkę nożną. Podczas półkolonii dzieci poznają ok. 60 słówek związanych z piłką nożną. Po półkoloniach każdy uczestnik otrzyma klubowy minisłownik z poznanymi słówkami.

 • Pływanie i zabawa na zjeżdżalniach w Parku Wodnym.

 • Jazda na łyżwach - Lodowisko Miejskie.

 • Zabawa w Parku Trampolin.

 • Wizyta w Papugarni.

 • Wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, owoce.

 • Każdy uczestnik otrzyma sportową koszulkę treningową.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogów i trenerów.

I turnus: 21 - 25 stycznia 2019

II turnus: 28 stycznia - 1 lutego 2019

Zapisy oraz szczegółowe informacje

tel. 513 074 812 lub 602 157 405,

Facebook: Akademia Piłkarska Lider,

www.ap-lider.pl

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę