Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

4 latki dekorują pierniczki

Boże Narodzenie już za chwilę, powoli planujemy jakie potrawy zagoszczą na naszych stołach. Święta kojarzą nam się z wieloma tradycjami. Jedną z nich jest pieczenie i dekorowanie pierników.

Dzięki uprzejmości Pani Agaty Zapert - mamy Jasia mieliśmy możliwość dekorowania przepysznych pierniczków. Dzieciaki z grupy II ochoczo zabrały się do pracy. Ciężko było zająć się tylko ozdabianiem, dlatego nie jeden pierniczek został nadgryziony a i lukier szybko znikał w niewyjaśnionych okolicznościach. Koniec końców każdy piernik wyszedł pięknie. Bardzo serdecznie dziękujemy mamie Jasia za dostarczenie nam tylu pozytywnych emocji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 21 grudnia 2018 13:45
Data ostatniej edycji: pt, 21 grudnia 2018 14:15:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę