Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Życzenia Bożonarodzeniowe

Corocznym zwyczajem przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci z najstarszej grupy wybrały się z życzeniami do przyjaciół naszego przedszkola. Tradycja składania życzeń jest długa i piękna.

Przedszkolaki odwiedziły Urząd Miasta Łomża oraz Pana Prezydenta Pana Mariusza Chrzanowskiego, Delegaturę Kuratorium  Oświaty w Łomży oraz łomżyńskie media:  Grupę Medialną Narew oraz Radio Nadzieja, za pomocą których dzieci złożyły życzenia całej łomżyńskiej społeczności. Przedszkolaki wręczyły wszystkim przyjaciołom własnoręcznie wykonane kartki oraz małe świąteczne upominki życząc zdrowych i spokojnych świąt.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 15 grudnia 2018 16:36
Data ostatniej edycji: so, 15 grudnia 2018 17:23:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę