Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Mikołajki

Poranek 6 grudnia w naszym przedszkolu był bardzo wyjątkowy. Wszystko to za sprawą gościa, na którego dzieciaki oczekiwały prawie cały rok.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych Mikołaj dotarł do naszego przedszkola. Jak twierdził droga była niezwykle trudna, a worek z prezentami  bardzo ciężki, ale jak zwykle dał radę. Po chwili odpoczynku i odśpiewaniu imieninowego Sto lat zaprosiliśmy Mikołaja do wspólnej zabawy.  Tańce ze Świętym sprawiły dzieciakom dużo radości. Oczywiście nie zabrakło też upominków. Kolejne spotkanie ze Świętym Mikołajem już na balu karnawałowym, na który zaprosiliśmy naszego gościa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 07 grudnia 2018 13:34
Data ostatniej edycji: pon, 10 grudnia 2018 19:49:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę