Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Audycja Mikołajkowa

Grudzień to wyjątkowo magiczny miesiąc w roku, szczególnie wśród dzieci budzący sporo emocji. Tym razem rozpoczęliśmy go audycją mikołajkową. 3 grudnia muzycy z Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży wprowadzili całe przedszkole w świąteczny nastrój, przypominając najpiękniejsze kolędy i świąteczne piosenki.

Audycje muzyczne to  wspaniała forma edukacji, a jednocześnie świetna zabawa mająca na celu budzenie wrażliwości muzycznej i otwarcie na muzykę poważną. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 04 grudnia 2018 18:44
Data ostatniej edycji: pt, 07 grudnia 2018 22:22:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę