Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

List otwarty do Prezydenta Łomży w sprawie „Łomżyńskiego Półmaratonu”

Panie Prezydencie, Niniejszym listem pragniemy przekazać wszystkim mieszkańcom Łomży informację, iż My Stowarzyszenie „Biegamy dla Zdrowia” dotychczasowy organizator „Łomżyńskiego Półmaratonu” pomimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie w roku 2019 zorganizować kolejnego biegu.

List otwarty
List otwarty

Przez ostatnie lata robiliśmy wszystko by impreza, która miała być wizytówką naszego stowarzyszenia, a jednocześnie największą PROMOCJĄ Łomży w biegach ulicznych dla każdego rozwijała się pomimo braku zainteresowania ze strony jakichkolwiek sponsorów.
Chcemy podkreślić, iż co roku otrzymywaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 10.000 zł od miasta Łomży za co bardzo dziękujemy, jednak dla porównania możemy podać przykład Białegostoku gdzie dofinansowanie na taki sam półmaraton co roku jest w wysokości 120.000 zł, co oczywiście powoduje znacznie większe możliwości promocji takiego wydarzenia. Mając na uwadze dobro jak i ciągłość Łomżyńskiego Połmaratonu uważamy, że tak naprawdę taką imprezę powinno organizować Miasto w oparciu o funkcjonujący MOSiR, a naszą rolą powinno być wsparcie wynikające z wiedzy i doświadczeniem co mogłoby wyjść tylko na plus dla tej imprezy i wszystkich uczestników, dlatego zwracamy się z prośbą o organizacje kolejnego „IX Łomżyńskiego Połmaratonu” w 2019 roku przez Miasto Łomża.


Z poważaniem 
Hanna Nizińska
Prezes Stowarzyszenia „Biegamy dla Zdrowia” 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę