Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Surdyn mistrzem kategorii koguciej Armia Fight Night

Patryk Surdyn zawodnik BLACK HORSE MMA ŁOMŻA po zwycięskiej walce z Yurii Bosyi zostaje pierwszym mistrzem kategorii do 61kg ARMIA FIGHT NIGHT. Surdyn został pierwszym mistrzem tej organizacji, nie otrzymał jednak pasa, lecz... szablę.

Gala walki odbyła się w Siedlcach. Patryk Surdyn (4-0, 2 SUB) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 4 spotkał się z Ukraińcem Yurijem Bosyią (4-2, 1 KO, 2 SUB). Walkę można było oglądać na antenie telewizji Polsat Sport. Jak relacjonują dziennikarze stacji początek pojedynku to dużo wymian w stójce. Ukrainiec wydawał się bardzo groźny w tej płaszczyźnie, więc Polak postanowił sprawdzić starcie do parteru. Tam zaczął od rozbijania przeciwnika łokciami, by na około 50 sekund przed końcem rundy poddać go duszeniem zza pleców. Tym samym Patryk Surdyn został mistrzem kategorii koguciej. W nagrodę dostał szablę, która w Armia Fight Night zastępuje pas mistrzowski.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę