Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Moda na Zdrowie

Dnia 21 listopada dzieci z "Piąteczki" - Przedszkola Publicznego nr 5 przygotowały przedstawienie pt. "Maja dziś nauczy nas jak o swoje zdrowie dbać".

Odbyło się ono w ramach realizacji Łomżyńskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz innych uzależnień na rok 2018. W role aktorów wcieliły się dzieci 5 – letnie. Było to pierwsze wystąpienie dzieci przed tak dużą publicznością. Przedszkolaki z dawką humoru przybliżyli wszystkim  istotne zagadnienia związane ze zdrowiem. A mianowicie: dbania o higienę osobistą, higienę jamy ustnej, zdrowe odżywianie a także aktywny styl życia. Uśmiechnięte twarze jak również gromkie brawa rodziców i wszystkich gości pokazywały radość i zadowolenie z występów dzieci. Maja i Gucio zostawili  wiele wskazówek dla wszystkich zebranych - nie tylko dla dzieci - co jeść, by być zdrowym, dlaczego należy się codziennie myć oraz co się może stać, gdy nie dbamy o higienę jamy ustnej. Mali aktorzy pożegnali się śpiewając z radością i zapałem "Gimnastykuj się codziennie”.

W ramach powyższego programu profilaktycznego odbyło się również spotkanie dla rodziców z psychologiem Ewą Jarosz – Lipińską, która w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o rozwoju dziecka 5 – letniego. Podpowiedziała, jak postępować z dzieckiem w różnych sytuacjach życia codziennego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 21 listopada 2018 22:03
Data ostatniej edycji: cz, 22 listopada 2018 06:50:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę