Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pasowanie na Przedszkolaka Dzielnego Łomżyniaka

Dnia 20 listopada maluszki obchodziły swoje święto, ponieważ tego dnia zostały pasowane przez Panią Dyrektor na Przedszkolaków Dzielnych Łomżyniaków.

Na tę okazję dzieci ubrane były w odświętne stroje, zaś ich głowy zdobiły żółto-zielone birety. Specjalnie na uroczystość został zaproszony niezwykły gość – miś, który pomógł dzieciom zdać egzamin i zostać prawdziwymi przedszkolakami. Miś zaprosił dzieci do wspólnej zabawy i razem z nimi wykonywał zadania, a były to: piękne przywitanie się za pomocą wiersza oraz piosenki, zaśpiewanie piosenki oraz taniec z mamą lub tatą. Wszystkie dzieci zdały egzamin i udowodniły, że zasługują na to, aby stać się Przedszkolakami Dzielnymi Łomżyniakami. Po złożeniu uroczystego ślubowania przez dzieci, jak i ich rodziców Pani Dyrektor za pomocą czerwonego ołówka pasowała każdego trzylatka na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz jabłuszko. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice za wcielenie się w rolę ulubieńca dzieci – misia.

Autor artykułu : Joanna Karwowska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 21 listopada 2018 20:05
Data ostatniej edycji: śr, 21 listopada 2018 20:18:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę