Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 04 października 2022 napisz DONOS@

Pomagamy czworonogom

Miesiąc październik to czas, kiedy szczególnie ciepło myślimy o naszych czworonożnych przyjaciołach.

4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt,  zaś  25.X. - Dzień Kundelka.  Z tej okazji w naszej "Piąteczce" zorganizowano akcję charytatywną na rzecz  Schroniska dla bezdomnych psów "Arka" w Łomży. W ramach tej akcji  przeprowadzona została zbiórka karmy i innych rzeczy dla psów.

W dniu 16 listopada 2018 przedszkole przekazało kilkanaście opakowań karmy suchej dla psów,  puszki z karmą mokrą, koce i inne akcesoria. Wszystkie rzeczy spotkały sie z wielkim zainteresowaniem czworonożnych mieszkańców biegających po podwórku , również podziękowaniami opiekunów tego schroniska.

Wszystkim dobroczyńcom - dzieciom oraz ich rodzicom, którzy przyczynili sie do polepszenia bytu przebywających  w schronisku piesków bardzo

serdecznie dziękujemy.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 21 listopada 2018 18:44
Data ostatniej edycji: śr, 21 listopada 2018 18:50:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę