Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Grupa Ratownicza Nadzieja

Dnia 13 listopada gośćmi w naszym przedszkolu byli ratownicy medyczni – Błażej Twarowski oraz Marceli Łuba z Grupy Ratowniczej Nadzieja w Łomży.

Było to bardzo ważne i interesujące spotkanie, w którym wzięły udział dzieci ze wszystkich grup. Pan ratownik wyjaśnił na czy polega jego praca i dlaczego jest taka ważna. W trakcie przeprowadzonych zajęć dzieci miały okazję wysłuchać informacje na temat udzielania pierwszej pomocy w przypadku złamań, zakrztuszeń i krwotoku z nosa. Następnie dowiedziały się, co należy robić zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe do wypadku. Z wielką uwagą obserwowały jak pan ratownik wykonywał sztuczne oddychanie i masaż serca na fantomach. Najdzielniejsze przedszkolaki, pod okiem instruktora, mogły samodzielnie udzielić pierwszej pomocy.

Serdecznie dziękujemy panom ratownikom. Była to cenna lekcja, która może przyczynić się do uratowania komuś życia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 13 listopada 2018 15:34
Data ostatniej edycji: wt, 13 listopada 2018 15:43:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę