Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Dzień Zaduszny

Przedszkolaki z "Piąteczki"- grupy 5 i 6 latków w Dniu Zadusznym odwiedziły jeden z najstarszych w Polsce - Cmentarz Katedralny przy ul. Kopernika.

Przedszkolaki z "Piąteczki"- grupy 5 i 6 latków w Dniu Zadusznym odwiedziły jeden z najstarszych w Polsce - Cmentarz Katedralny przy ul. Kopernika. Celem wizyty było oddanie hołdu żołnierzom poległym w czasie II wojny światowej, a także zapalenie zniczy i cicha modlitwa "Wieczny odpoczynek..". Dzieci doskonale wiedziały jak należy się zachować w tym szczególnym miejscu. Z dziecięcą szczerością ochoczo wrzucały pieniążki do puszek wolontariuszy kwestujących na rzecz ratowania zabytkowych grobów i pomników.  To była bardzo ważna lekcja wychowania patriotycznego, która pozostanie dzieciom w pamięci.

Autor tekstu:

Małgorzata Bachanek

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 12 listopada 2018 22:08
Data ostatniej edycji: pon, 12 listopada 2018 23:18:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę