Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Rekord dla Niepodległej

Dnia 9 listopada punktualnie o godzinie 11.11 w Przedszkolu Publicznym Nr 5 wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego

Dnia 9 listopada punktualnie o godzinie 11.11 w Przedszkolu Publicznym Nr 5 wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Dzieci ubrane w galowe stroje oraz barwy biało – czerwone wspólnie z nauczycielkami, rodzicami i dyrekcją odśpiewały z dumą i powagą całe cztery zwrotki hymnu. Akcja ta została zainicjowana przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej w ramach świętowania 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Jesteśmy dumni, że dzięki takim inicjatywom rośnie nam wspaniałe pokolenie świadomych obywateli "Niepodległej Polski".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 12 listopada 2018 21:45
Data ostatniej edycji: pon, 12 listopada 2018 23:06:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę