Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
Akademia.jpg

Pasja do piłki rodzi się od najmłodszych lat

Wysoka jakość każdego treningu, małe grupy, liczna i wykwalifikowana kadra, ale przede wszystkim wychowanie młodego pokolenia i zaszczepienie w nim miłości do sportu to fundamentalne zasady nowo powstałej Akademii Piłkarskiej Elite Łomża. Jej pomysłodawcami i twórcami są dwaj dobrze znani w łomżyńskim środowisku piłkarskim trenerzy, Arkadiusz Obrycki i Adam Szuba.

- Pomysł powołania do życia Akademii wykiełkował w naszych głowach już ponad rok temu. Nie ukrywamy, że bardzo zmobilizowali nas rodzice młodych zawodników z naszego miasta. Przychodzili i mówili, że w Łomży nie ma alternatywy dla chłopca chcącego zacząć przygodę z piłką. A większość rodziców chce mieć wybór. Tak jest praktycznie w każdym większym mieście w kraju. Najlepszym przykładem jest Białystok, w którym oczywiście jest Jagiellonia, ale też kilkanaście innych szkółek i akademii. Tam każdy ma wybór, a konkurencja między nimi powoduje, że poziom szkolenia w całym mieście rośnie - podkreślają zgodnie Obrycki i Szuba - Podjęliśmy decyzję i odważyliśmy wejść z naszym projektem. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo, ale my lubimy sobie stawiać wyzwania.

1.png

Zanim jednak trenerzy Akademii zdecydowali się ruszyć z nową inicjatywą, niezwykle skrupulatnie się do tego przygotowali. Obaj mogą pochwalić się uprawnieniami trenerskimi UEFA A, a także bardzo dużym doświadczaniem z pracą z dziećmi i młodzieżą. Oprócz prowadzenia zajęć w takich klubach jak MŁKS Łomża, KS Śniadowo, a także Akademii Młodych Orłów czy Legia Soccers Schools, Obrycki i Szuba podpatrywali pracę z młodymi ludźmi w najlepszych klubach w Europie uczestnicząc w stażach szkoleniowych m.in. w Realu Madryt, Ajaxie Amsterdam, Hannoverze 96 czy Legii Warszawa - Nasze doświadczenia w pracy z dziećmi, a także to, co zobaczyliśmy za granicą pokazało nam ścieżkę, którą chcemy podążać w naszej Akademii - mówi trener Szuba. Stąd też standardami w Elite mają być małe, 16-20 osobowe grupy, które ćwiczyć będą pod okiem minimum trzech trenerów naraz - Chcemy, żeby wszystkie treningi były wysokiej jakości. Tylko obecność kilku szkoleniowców jednocześnie pozwoli nam na wyłapanie najdrobniejszych niedociągnięć i zapewni to, żeby z każdych zajęć młodzi piłkarze wynieśli jak najwięcej. Dzieci też będą świadome tego, czego się uczą, bo przed każdymi zajęciami będziemy tłumaczyć im na jakich elementach w danym czasie będziemy się skupiali - kontynuuje Szuba - Na pewno trochę inaczej będą wyglądały zajęcia najmłodszych roczników, na których skoncentrujemy się na zaszczepianiu pasji do futbolu, a inaczej tych nieco starszych, które mają za sobą już szkolenie choćby w łomżyńskiej Akademii Młodych Orłów.


2.png

Spotkanie organizacyjne Akademii Elite Łomża odbędzie się już w najbliższy wtorek, 13 listopada o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 1. Tam też w okresie jesienno-zimowym odbywać się będą treningi - We wtorek podamy szczegóły tego, jak widzimy funkcjonowanie naszej szkółki. Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł w nim uczestniczyć zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami bądź zajrzenia na naszego Facebooka dostępnego pod adresem https://www.facebook.com/Akademia-Pi%C5%82karska-Elite-722358011455033/ - kończy Obrycki.

Akademia Piłkarska Elite Łomża
Trener Arkadiusz Obrycki - 606 457 984
Trener Adam Szuba - 604 053 855

e-mail: apelit@wp.pl

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę