Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowy przedszkolak w grupie IV

W październiku obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. W grupie IV rozmawialiśmy na zajęciach o zwierzętach domowych. Dzieci opowiadały o swoich, które mają, ale także, które chciałyby mieć. Dlatego też zrodził się pomysł zapytania rodziców o pozwolenie zaopiekowania się przez pewien czas zwierzątkiem, które dziecko chciałoby przynieść do przedszkola.

 

I tak Szymon B. przyniósł do przedszkola chomika Pikusia  wraz z jego domkiem, karuzelą a nawet jedzeniem. Dzieci codziennie rano zaglądały do niego obserwując co robi, jak je swymi małymi ząbkami, jak przebiega tunelem lub też obserwuje dzieci  stojąc na dwóch łapkach. Opiekując się chomikiem poszerzyły wiedzę na jego temat - co lubi, ile czasu żyje, czy jest samotnikiem, czy też nie? Każde z dzieci miało możliwość wziąć chomika do ręki. Dzieci były  zachwycone z wielką delikatnością i ostrożnością głaskały małe zwierzątko.
Dziękujemy rodzicom Szymona za umożliwienie kontaktu z  Pikusiem.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 23 października 2018 20:57
Data ostatniej edycji: wt, 23 października 2018 21:27:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę