Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kochamy zwierzaki

W piątek 5 października do naszego przedszkola przywędrowali niecodzienni goście. Z okazji Światowego Dnia Zwierząt do przedszkola zaprosiliśmy Panią Patrycję oraz psa Avadę. Pani Patrycja poprowadziła spotkanie pod hasłem "Bezpieczny kontakt z psem", a Avada pochwaliła się kilkoma sztuczkami.

 Przypominamy, że w przedszkolu prowadzona jest zbiórka na rzecz zwierząt z łomzyńskiego schroniska "Arka". Zachęcamy do wsparcia psiaków poprzez ofiarowanie karmy, używanych, niepotrzebnych koców. Podarunki można zostawiać w salach.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 11 października 2018 16:26
Data ostatniej edycji: nie, 14 października 2018 20:37:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę