Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pupile Wety

20 września dziaciaki 5 i 6- letnie wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Po raz trzynasty już na terenie tej placówki odbywał się festyn pod hasłem "Pupile Wety".

Przedszkolaki spotkało tu mnóstwo atrakcji. W mini zoo miały okazję spotkać ciekawe zwierzęta: węże, legwany, gekony czy olbrzymie ślimaki. Uczestniczyły w pokazach tresury psów policyjnych oraz pokazach kaskaderskich. Ogromną atrakcją była dla dzieci przejażdżka bryczką. Każdy przedszkolak wracał z tej wycieczki zadowolony i uśmiechnięty.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 11 października 2018 16:25
Data ostatniej edycji: nie, 14 października 2018 20:36:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę