Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Medale karateków

Cztery razy stawali na podium, w tym aż trzy razy na jego najwyższym stopniu, stawali młodzi zawodnicy z Łomżyńskiego Klubu Karate podczas VIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Zawody odbyły się w sobotę i wzięło w nich udział 230 zawodników z całej Polski.

Łomżyński Klub Karate reprezentowało sześć osób: Liliana Korytkowska, Arkadiusz Ksepka, Hubert Kamiński, Kacper Zaczek, Łukasz Michalak oraz Wiktor Ustaszewski. Jak przekazuje Marek Czech, i nstruktor karate z ŁKK pierwsze miejsce w kategorii kumite (walki) kadeci rocznik 2007 – 2008 do 33 kg zajął Hubert Kamiński. W tym samym roczniku, ale kategorii do 30 kg pierwsze miejsce zajął Kacper Zaczek. Kacper stoczył trzy pojedynki, wszystkie wygrał przed czasem. Na najwyższym stopniu podium stanął także Łukasz Michalak, który startował w kategorii młodzicy rocznik 2005 – 2006 do 50 kg. Warto zwrócić uwagę na to, że Łukasz i Hubert rywalizowali z zawodnikami o rok od siebie starszymi. Tym bardziej cieszy, że swoje walki finałowe skończyli zdecydowanie przed czasem. Miejsce drugie w kategorii kumite juniorzy młodsi rocznik 2003 – 2004 powyżej 65 kg zajął Wiktor Ustaszewski.
Czech podkreśla, że był to dopiero drugi start Wiktora w zawodach karate.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 08 października 2018 08:20
Data ostatniej edycji: pon, 08 października 2018 08:22:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę