Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Dzień sportu na Orliku

W niedzielę, 9 września 2018r. o godzinie 11.00 na 500 obiektach sportowych w całej Polsce odbył się PGE Dzień Sportu na Orliku. Także i obiekt „Moje Boisko Orlik 2012” przy ul. Bernatowicza 4 włączył się w udział w tym wyjątkowym dniu, zapraszając przedszkolaków.

Dzieci w formie zabawy ćwiczyły sprawność ogólną, szybkość, dokładność, koordynację wzrokowo – ruchową, a także uczyły się zdrowej rywalizacji, przestrzegania zasad fair – play oraz radzenia sobie z porażkami. Wszystkie te umiejętności kształtowane były w formie atrakcyjnej dla dzieci zabawy.
Dokonując ogólnej oceny małych sportowców brano pod uwagę nie tylko ich szybkość i zwinność, ale także dokładność wykonywania zadań oraz ducha walki. Na zakończenie odbył się mecz piłkarski rodziców wraz ze swoimi pociechami, w którym młodzi adepci sportu zaprezentowali swoje umiejętności.
Ta wyjątkowa ogólnopolska akcja miała na celu zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zaplanowano mnóstwo sportowych atrakcji dla najmłodszych. Animator zaktywizował także rodziców, by to oni stanowili dobry przykład dla swoich dzieci i włączyli się do wspólnej zabawy. 
Pamiątkowe medale dla wszystkich zawodników ufundował Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba. Dzięki Ministrowi Sportu i Turystyki oraz sponsorowi strategicznemu PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.  przedszkolaki dostały także piłki i bidony. Organizatorem Dnia Sportu na Orliku był Wojciech Klimaszewski animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012”.

materiał nadesłany

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę