Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Krypna Wielkiego

W dniu 22 czerwca 2018r. dzieci z "Piąteczki" wyruszyły na wycieczkę do Krypna Wielkiego a dokładniej do Pacowej Chaty.

 

Roześmiane i energiczne przedszkolaki powitała animatorka zabaw ruchowych, muzycznych, tanecznych. Dzieci brały udział w różnorodnych konkurencjach min. bitwie na balony (ciężko było, gdyż tego dnia był wietrzny dzień), wyścig ślimaków, taniec z hula-hopem, wyścig z płetwami na nogach, skoki w workach i jeszcze w wielu innych ciekawych atrakcjach.
Dzieci miały możliwość i oczywiście z niej skorzystały  -  grania w piłkę nożną, zabaw na mini placu, a także ujeżdżania drewnianego konia, który obracał się wkoło. Wszyscy -  mali i duzi dobrze się bawili podczas tej zabawy. Ale to nie wszystko. Chętne dzieci pozowały do zdjęć portretowych  gospodyni i gospodarza w strojach szlacheckich, a także były zakuwane w dyby (oczywiście dobrowolnie). Przedszkolaki chętnie korzystały z  możliwości wyboru gipsowych obrazków, które potem mogły dowolnie pomalować i zabrać ze sobą do domu. Z uwagą słuchały opowieści p.Tomasza o historii eksponatów znajdujących sie w tamtejszym Muzeum - Pacowa Chata. Dzieci miały możliwość zakupu małego upominku  a nawet  pamiątkowej monety z Pacowej Chaty. Po wielu aktywnościach chętnie i z apetytem zjadły obiad. W drodze powrotnej przedszkolaki odwiedziły zamek w Tykocinie. Na dziedzińcu zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.  Wszyscy wrócili cali i zdrowi do przedszkola, gdzie czekali rodzice.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 05 września 2018 22:33
Data ostatniej edycji: wt, 18 września 2018 09:55:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę