Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Niebiescy lepsi od Białych orłów

Przez pięć upalnych dni na boisku „Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza odbywał się „Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej”. Rywalizowały drużyny dzieci ze „starej” części miasta, które wakacje spędzają w domu. Spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a najlepszą okazała się drużyna „Niebieskich” – przekazuje Wojciech Klimaszewski.

Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników grających w polu i bramkarza. Wojciech Klimaszewski, który jest animatorem tego obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko – Orlik 2012”, a w przypadku wakacyjnego turnieju piłkarskiego był także jego głównym organizatorem i sędzią, podkreśla, że uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. W finale, który rozstrzygnął  się dopiero po dogrywce, „Niebiescy” pokonali drużynę „Białych orłów”. Pierwszych kapitanem był Piotr Bogdański, a drugich Kacper Zambrzycki. Młodzi piłkarze grali przede wszystkim o tytuł mistrza, ale pamiątkowe koszulki i medale wszystkim zawodnikom ufundował dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę