Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piękny słoneczny, chodź wietrzny, dzień 20 czerwca 2018 r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Zgromadzonych w ogrodzie przedszkolnym dzieci, rodziców i bliskich naszych wychowanków powitała dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz.

Na uroczystość zaproszone były również nowoprzyjęte dzieci wraz z rodzicami. Po powitaniu scenę na górce zajęli mali aktorzy z grupy pięciolatków, sześciolatków, a nawet kilkoro czterolatków po to, by zaprezentować widowni spektakl p.t. "Śladami Jelonka". Poprzez średniowieczną legendę widzowie dowiedzieli się skąd wzięły się  symbole łomżyńskiego herbu. Świetną grę aktorów i pracę wszystkich, którzy tworzyli to piękne, barwne przedstawienie widownia nagrodziła wielkimi brawami.

Po spektaklu przyszedł czas na pożegnanie sześciolatków. Pani Dyrektor złożyła dzieciom serdeczne gratulacje i życzenia na nowy etap w ich życiu jakim będzie rozpoczęcie nauki w szkole. Z kolei rodzicom Pani Dyrektor złożyła podziękowania za całoroczną pracę, za wszelką pomoc w przygotowaniu uroczystości Jubileuszu 70-lecia przedszkola, spektaklu "Śladami Jelonka" oraz  innych uroczystości. Szczególne podziękowania od Pani Dyrektor otrzymał Przewodniczący Rady Rodziców  Pan Robert Twarowski za czteroletną pracę na rzecz przedszkola w związku z zakończeniem kadencji przewoniczącego. Najbardziej aktywni rodzice otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Z kolei Pan Twarowski w imieniu Rady Rodziców  złożył podziękowania całemu gronu pedagogicznemu przedszkola.

Uroczystość zakończono słodkim poczęstunkiem w ogrodzie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 25 czerwca 2018 21:17
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2018 23:25:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę