Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Świętowania ciąg dalszy...

15 czerwca 2018 w 600-letnią rocznicę nadania naszemu miastu praw miejskich, w tym wielkim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszych przedszkolaków .

 

Już od rana na Stary Rynek powędrowały dzieci młodsze by odwiedzić Łomżyńską Starówkę i zorganizowany tam Jarmark Średniowieczny. Każde stoisko kryło tyle fascynujących ludzi i starodawnych przedmiotów, aż dech zapierało naszym czterolatkom. Na koniec koło Katedry dzieci i panie chętnie skorzystały z przejażdżki konnej.
Starsze dzieci  - pięciolatki i sześciolatki - zdecydowały się na udział w uroczystościach głównych. Ubrane w średniowieczne stroje wzięły udział w korowodzie i głównych uroczystościach rekonstrukcji nadania praw miejskich  Łomży. Do dzieci dołączyło wielu rodziców.
W nagrodę za udział w tym pięknym wydarzeniu Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski podarował dzieciom bilety na przejazd gondolą po Narwi.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 25 czerwca 2018 18:26
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2018 23:33:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę